PL | EN
|

PL | EN
|

Upoważnienie
Zapomniałeś hasła?
Ładowanie...
Zarejestruj się teraz

Rejestracja

Zaloguj się
Ładowanie...
Kośżyk
Twój koszyk jest pusty :(
Kontynuuj zakupy
Złóż zamówienie

Milinal
O Milinal

Tworzymy niezawodne torby i plecaki na podróże, odkrycia i gorączkowe życie w mieście. Naszą główną zasadą jest funkcjonalny design.

Milinal
Milinal
Milinal
Milinal
Nasze ważności

Long - standing design. Twardo jesteśmy przekonane, że wszelkie decyzje projektowe muszą bazować na pewności konstrukcji i wygody użycia, przecież w pierwszej kolejności stwarzamy wygodnych i niezawodnych pomagierów. Niezmiernie cieszy nas wiadomość od naszych klientów, że kupują u nas nowy plecak, bo stary im się znudził, a nie dlatego, że stracił wygląd czy funkcjonalność. MILINAL & Sustainable Fashion. Nie idziemy na kompromis w kwestii jakości i nie dążymy do optymalizacji kosztów poprzez stosowanie tanich lub szkodliwych dla zdrowia i środowiska materiałów. Dlatego od początku istnienia marki odchodzimy od tkanin na bazie PVC i koncentrujemy się na produkcji bezodpadowej; nie dzielimy naszego asortymentu na pierwszą, drugą i trzecią linię, lecz wytwarzamy produkty równie wysokiej jakości z terminem korzystania co najmniej 1, 2 czasem i 3 lata (w zależności od działalności i warunków użytkowania), więc im dłużej produkt może służyć, tym mniej będzie zanieczyszczeń środowiska. Sustainable Goals. W opracowaniu naszych modeli korzystamy z uniwersalnych rozwiązań projektowych i nie ulegamy chwilowym trendom, dzięki czemu nie będziesz musiał co sezon zmieniać akcesoriów; budowanie marki firmy społecznej jest dla nas równie ważnym zadaniem, dlatego cenimy pracę naszych pracowników, poprawiamy im warunki pracy, pakiety socjalne i oferujemy 40h pracy w tygodniu, ograniczamy zużycie plastikowych toreb z 7 ton rocznie do zera!

O marce
Milinal
O marce

Nasz zespół nieustannie pracuje nad tworzeniem nowych modeli i udoskonalaniem istniejących, optymalizacją bezodpadowej produkcji, systemów kontroli jakości i logistyki, tak aby Państwa zamówienia były realizowane w możliwie najkrótszym czasie i zgodnie ze standardami jakości produktów MILINAL.

Milinal